Witamy na stronie firmy RSmatic

RSmatic to firma inżynierska dostarczająca skuteczne i kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej i sterowania. Nasze największe atuty to doświadczenie, solidność i terminowość, a proponowane przez nas rozwiązania zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Historia powstania firmy

Firma powstała w 2011 roku z inicjatywy kilku doświadczonych inżynierów, którzy po latach zdobywania doświadczeń zawodowych w dużych firmach integratorskich, postanowili zmierzyć się z wyzwaniem pracy na własny rachunek. Z dotychczasowych doświadczeń, możemy śmiało powiedzieć, że podjęte przed laty kroki, przynoszą zamierzone efekty. Przyjęta forma funkcjonowania (maksimum profesjonalizmu przy minimalnych kosztach własnych)  przynosi korzyści nie tylko nam samym ale przede wszystkim naszym klientom.

Czym się zajmujemy

RSmatic oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania systemów sterowania, profesjonalnego doradztwa technicznego czy serwisu systemów automatyki oraz instalacji przemysłowych. Podejmujemy się modernizacji starszych maszyn/linii w zakresie migracji systemów sterowania, jak również w zakresie dostosowania do wymagań bezpieczeństwa.

Główne obszary działalności firmy RSmatic to:

  • projektowanie systemów sterowania;
  • realizacja instalacji automatyki i układów elektrycznych dla obiektów przemysłowych;
  • migracje systemów sterowania (S5/S7 i inne);
  • systemy zbierania danych z maszyn/linii produkcyjnych;
  • systemy raportowania wydajności pracy maszyn  (autorskie rozwiązanie – RSmaticOEE);
  • profesjonalne doradztwo techniczne;
  • serwis systemów automatyki oraz instalacji przemysłowych

Proponujemy rozwiązania bazujące na sprzęcie i produktach znanych firm, takich jak Siemens, Rockwell Automation, ABB, GE Fanuc.

Firma RSmatic realizuje projekty zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Realizacje odbywają się w różnych gałęziach przemysłu, obsługujemy m.in. przemysł spożywczy, farmaceutyczny, energetyczny i wytwórczy.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami firmy RSmatic.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat poszczególnych wdrożeń, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy udostępniony w zakładce Kontakt